+420 732 596 212 info@lagoon-masaze.cz

Jak to u nás chodí

Níže naleznete detailní popis jak to v našem salónu chodí, co tu na Vás čeká a věříme, že Vám tento návod pomůže k co možná nejpříjemnější a nejhladší návštěvě jaká je jen možná.

1. Rezervace

Vše začíná rezervací Vašeho termínu a výběr konkrétní masáže. Nejlepší způsob jak si rezervovat svojí masáž je na našem webu přes online rezervační systém, kde si vyberete typ, délku a případné poznámky své masáže.

Pokud si nevíte rady s výběrem, případně Vám z jakéhokoliv důvodu nejde rezervace online uskutečnit, je možná nám zavolat na telefonní číslo +420 776 381 199. Případně nám můžete napsat na e-mail: info@lagoon-masaze.cz

2. SMS upozornění + kód

Jakmile Vaše rezervace proběhne, obdržíte potvrzovací e-mail a již se můžete těšit na Vaší masáž. 24 hodin před Vaším termínem obdržíte automaticky SMS s upozorněním. Dále v SMS najdete kód od našich vstupních dveří, díky kterému se dostanete do naší offline recepce.

3. Parkování

Nadešel den Vaší masáže. Ten kdo zná Staroměstské náměstí, tak ví, že se jedná o velmi frekventovanou část Mladé Boleslavi a tak i přes velké množství parkovacích míst může být někdy problém si tu místo najít. K tomu však slouží podzemní parkovací dům, který je přímo na náměstí. I tak Vás však prosíme o dobrý time-management a počítejte tedy s nějakou tou minutkou navíc.

4. Časová rezerva

Masáž je o relaxaci a to poslední co bychom chtěli je, abyste se museli stresovat s časovou tísní, která může vzniknout například dopravní situací. Prosíme Vás tedy o příchod klidně i 15 minut před masáží.

Chtěli bychom Vás upozornit, že rezervací máte vyhrazený přesný časový segment, který musí masérka dodržet i vzhledem k dalším klientům.

 

5. Offline recepce

Po příchodu a zadání kódu (z SMS upozornění) u dveří si můžete u nás na recepci dát čaj, kávu, popřípadě menší snack. Díky offline recepci k nám můžete dorazit s jakýmkoliv předstihem a počkat u nás v luxusním prostoru a využít bufet.

WC najdete na konci chodby.

6. Průběh masáže

Jakmile bude Vaše místnost připravená, masérka Vás na recepci vyzvedne a vyberete spolu typ oleje, které jsou vystavené v chodbě (všechny oleje jsou složeny z přírodních zdrojů). 

Olej, který vyberete bude horký, díky speciálnímu boxu, ve kterém se všechny oleje nahřívají.

V chodbě najdete i jednorázové gumičky do vlasů, jednorázové kalhotky či čepice, které můžete využít.

Před vstupem do místnosti si v chodbě sundáte boty a nasadíte jednorázové pantofle. 

Osobní věci si sebou vezměte do místnosti.

Po příchodu do místnosti si odložíte a jakmile budete připraveni, masérka na Vás zaklepe a masáž může začít.

 

7. Na závěr

Pevně věříme, že se Vám masáž bude líbit a budete nás navštěvovat pravidelně. Za masáž platíte přímo masérce. Budete-li chtít masérce nechat jakékoliv spropitné, je k tomu určena nádoba přímo v místnosti.

Po masáži je důležitý klid a tak si dopřejte na recepci čaj či kávu.

Děkujeme za návštěvu!